Prípad Eštebák

Vítame vás na Maratóne majora Popoviča II !

KDE?

tu na stránke Klubu rodinných krížoviek

KEDY?

Od 12. augusta do 10. septembra. Pridať sa môžete kedykoľvek počas 30 dní, ale koniec bude 10. septembra.

AKO?

Každý deň o 6.00 hod. uverejníme 1 švédsku krížovku. Tajničku z nej nám pošlite a zároveň si ju zapíšte buď na papier, alebo do poznámok.

Krížovku budeme uverejňovať iba v Klube rodinných krížoviek, ak ešte nie ste členom, pridajte sa TU

ZVLÁDNEM TO?

Ak máte radi krížovky, výzvy a výdrž, tak určite áno.

AKÝ JE POSTUP?

Tajničky z krížoviek tvoria krimi príbeh.
Keď ich vylúštite všetky od čísla 1 až 30, tak budete vedieť odpovedať na súťažnú otázku, ktorú vám položíme po skončení Maratónu, 11.septembra.

KEĎ PRÍDEM DO KONCA, ČO MA ČAKÁ?

Darček z redakcie Rodinné krížovky!

KAŽDÝ, kto vylúšti všetky krížovky, pošle nám ich tajničky a správne odpovie na otázku, dostane od nás nové vydanie časopisu KRIMI KRÍŽOVKY MAJORA POPOVIČA.

TRAJA vyžrebovaní víťazi získajú 10 Eurovú poukážku na nákup časopisov podľa vlastného výberu zo stránky www.rodinnekrizovky.sk

BONUS

Všetci, ktorí sa preukážu časopisom Rodinné krížovky 7alebo 8, budú zaradení do žrebovania o špeciálny bonus.  PIATI vyžrebovaní získajú predvianočný darček- knihu s názvom: Osudové stretnutia.

KDE MÁM ZAČAŤ?

tu:

1. deň (Krížovka 1)

A KDE MÁM POKRAČOVAŤ?

tu:

2. až 10. deň (Krížovky 2 až 10)

11. až 20. deň (Krížovky 11 až 20)

21. až 30. deň (Krížovky 21 až 30)