Prípad Profesor

Vítame vás na Maratóne Rodinných 8smeroviek!

KDE?

tu na stránke Klubu rodinných krížoviek

KEDY?

Od 24. júna do 22. júla. Pridať sa môžete kedykoľvek počas 29 dní, ale koniec bude 22. júla.

AKO?

Každý deň o 6.00 hod. uverejníme 1 8smerovku. Tajničku z nej nám pošlite a zároveň si ju zapíšte buď na papier, alebo do poznámok.

8smerovku budeme uverejňovať iba v Klube rodinných krížoviek, ak ešte nie ste členom, pridajte sa TU

ZVLÁDNEM TO?

Ak máte radi 8smerovky, výzvy a výdrž, tak určite áno.

AKÝ JE POSTUP?

Tajničky z 8smeroviek tvoria príbeh.
Keď ich vylúštite všetky od čísla 1 až 29, tak budete vedieť odpovedať na súťažnú otázku, ktorú vám položíme v posledný deň Maratónu.

KEĎ PRÍDEM DO KONCA, ČO MA ČAKÁ?

Darček z redakcie Rodinné krížovky!

KAŽDÝ, kto vylúšti všetky 8smerovky, pošle nám ich a správne odpovie na otázku, dostane od nás nové vydanie časopisu 150 KRÍŽOVIEK A RÉBUSOV.
TRAJA vyžrebovaní víťazi získajú 10 Eurovú poukážku na nákup časopisov podľa vlastného výberu zo stránky www.rodinnekrizovky.sk

KDE MÁM ZAČAŤ?

tu:

1.deň ( krížovka 1)

A KDE MÁM POKRAČOVAŤ?

tu:

2. až 10. deň (Krížovky 2 až 10)

11. až 20. deň (Krížovky 11 až 20)

21. až 29. deň (Krížovky 21 až 29)